امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایندگی تعمیر کولر گازی
#1
[عکس: gas-cooler-repair.jpg]
سلام در این مقاله قصد دارم سایت خوبیرو معرفی کنم که خب درمورد تعمیر کولر گازی هست و قیمت های بسیار مناسبی دارند. همانطور که میدونید تعمیر کولر گازی نیاز به دانش بسیار بالایی داره چراکه کولر ها قطعاتی بسیار حساس دارند و خب اگر بی دقتی و یا اشتباهی توسط تعمیرکار صورت بگیره میتونه منجر به سوختن کامل قطعات بشه البته ناگفته نماند که مراکز معتبر بسیار بادقت می باشند. ما برای تعمیر کولر گازی اقدامات خوبی را جهت امتیازات بیشتر به مشتری انجام داده ایم به طور مثال اگر بخواهیم بگوییم قیمت های تعمیرات کولر گازی در نمایندگی معتبر سرما سیستم بسیار پایین می باشد زیرا قطعا می دانیم که اوضاع اقتصادی مردم عزیزمان نسبت به قبل بسیار ضعف داشته است و این همگانی بوده است.
شاید برایتان سوال پیش آید چه خدماتی را به مشتریان خود می دهیم؟
باید اینگونه بگوییم بعد از تعمیر کولر گازی مدیا ما اقدام به گارانتی کولر نیز می کنیم و تا یکسال اگر برای کولر مشکلی پیش آید ما آن را به صورت رایگان تعمیر می نماییم.
قیمت های بسیار مناسب ما نیز از دیگر خدمات در نظر گرفته می باشد زیرا نسبت به دیگر مراکز قیمت های 20 درصد پایین تری را به مشتریان میگوییم.
برای تعمیرات کولر گازی و یا تعمیرکولرگازی فنی کاران سرما سیستم چگونه اقدام به تعمیر می کنند. البته برای انجم خدمات نیز در محل انجام می شود و نیازی نیست که کولر به تعمیرگاه کولر گازی اورده شود.تعمیر کولر گازی در نمایندگی سرما سیستم در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. قیمت مناسب و کیفیت کار بالا یکی از ویژگی های ما می باشد.خدمات تعمیرکولرگازی و سرویس کولر گازی در تمامی شهرستان های استان تهران.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان